Body Mind Szymon Ściński

 
 
Opublikowany: 03.09.2010
 

Życie po 30-tce, 40-tce…


Na wiek metrykalny wpływu nie mamy. Tak samo rzecz ma się z naszym odziedziczonym kodem genetycznym, który już na starcie faworyzuje niektóre osoby. Jednak nasz styl życia to ten element, który w sporym zakresie nam podlega i w dużej mierze wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie.

Ogromną większość moich klientów stanowią osoby po 30,40 czy 50-tym roku życia. Czas nie oszczędza nikogo i jest chyba dość „demokratycznym zjawiskiem”. Oczywiście ma znaczenie czy jesteś trzydziestolatkiem czy pięćdziesięciolatkiem. Na wiek metrykalny wpływu jednak nie mamy. Tak samo rzecz ma się z naszym odziedziczonym kodem genetycznym, który już na starcie faworyzuje niektóre osoby. Jednak również bardzo duże znaczenie dla naszego wyglądu, sprawności i samopoczucia ma styl czy sposób życia i jest to ten element, który w sporym zakresie nam podlega. Mam tu na myśli to – jak się odżywiamy, czy jesteśmy aktywni fizycznie, czy dostarczamy organizmowi odpowiedniej ilości czasu na regenerację.

Myliłby się ten, kto by uważał że współpracę ze mną podejmują głównie osoby dysponujące dużą ilością czasu wolnego i nie mający obowiązków związanych z rodziną, dziećmi. Jest wręcz odwrotnie. Moi klienci to głównie osoby bardzo aktywne zawodowo, mający rodziny. To osoby, które rozumieją, że by zachować dobre samopoczucie należy zadbać o swoje ciało.

Usługi świadczone przez moją firmę nie należą do tanich bo należą do segmentu usług luksusowych. Jednak poza powyższym - główny problem to organizacja tej odrobiny czasu jaki pozostaje w ciągu aktywnego zawodowo i rodzinnie dnia. Moja firma rozwiązuje ten problem tak organizując grafik spotkań z trenerem, masażystą czy fizjoterapeutą – by klient nie tracił dużo czasu na dojazdy. Sprzyja temu odpowiedni dobór lokalizacji prowadzenia treningów – a w razie potrzeby dojazd trenera czy masażysty do klienta.

Tak naprawdę nigdy nie jest za późno by o siebie zadbać – jednak im szybciej zainwestujemy w swoje samopoczucie i zdrowie – tym większa szansa, że uciekniemy chorobie i przedwczesnemu starzeniu się.

W wyszukiwarkach statystycznie najczęściej szukający trenera osobistego wpisują : Trener Osobisty Warszawa lub Trener Personalny Warszawa bo właśnie Warszawa jest miastem gdzie żyje się bardzo szybko i pracując bardzo ciężko można osiągnąć sukces. Niestety dość często płaci się za to depresją – szczególnie gdy człowiek zapomina, że nie jest niezniszczalny i również jego może dopaść „zmęczenie materiału”… Prędzej czy później nasze ciało „pokaże nam” – że jeśli chcemy dalej żyć pełną piersią korzystając z uroków życia i tego na co tak długo i ciężko  pracowaliśmy – warto w odpowiednim czasie o nie zadbać.

 

Szymon Ściński - Trener Osobisty / Personalny Warszawa


 
Komentarze:

 
 

 

 

 

 

      
Trener personalny - ćwiczenia na uda i pośladki.

 

Trener Osobisty - zawód przyszłości ?

 

Artykuł: miesięcznik "Uroda" 06.2008 r Trener Osobisty Warszawa

 

Magazyn "TRENER OSOBISTY"

 

Wiecej >>>

 

Wiecej >>>    

Zgrabna pupa
Zgrabna pupa

Więcej >>>

 

Trener Personalny Warszawa "Body & Mind" Szymon Ściński Reklama •  O nas •  Kontakt •  Praca •  Oferta
tel.kom.: 695 737 626 | szymon.scinski@trenerosobisty.pl

Projektowanie stron www