O nas

Szymon Ściński
Szymon Ściński

twórca i właściciel firmy „Body & Mind", o sobie:

Pracuję w zawodzie trenera personalnego od 18 lat. Posiadam wyższe wykształcenie kierunkowe oraz ukończone kursy w obszarze fitness, kulturystyki, licencję sędziego w kulturystyce i fitness, szkoły masażu, seminaria z ww . Początkowo prowadziłem również własny fitness klub i to w nim rozpocząłem swoją karierę w tym zawodzie. Kilkanaście lat temu stworzyłem i prowadzę firmę Body&Mind. Specjalizuję się w indywidualizowaniu treningu, programu dietetycznego, suplementacji oraz odnowy biologicznej. Współpracuję z lekarzami, fizjoterapeutami, dietetykami, fizjologami sportowymi by móc zaoferować usługę na jak najwyższym poziomie. Prowadzę również szkolenia dla przyszłych instruktorów fitness i trenerów personalnych a także seminaria i szkolenia dla firm. Od 10 lat współpracuję w roli doradcy oraz eksperta w dziedzinie zdrowego trybu życia z największymi stacjami telewizyjnymi i radiowymi, m.in. z telewizją TVN, TVN24, TVP2, TVP Warszawa oraz PR Czwórka a także telewizją internetową. Uczestniczyłem m.in. w programie "Zmiana Wizerunku" dla Telewizji TVP Warszawa. Pisuję również teksty m.in. dla firm, portali internetowych, magazynów i pism np. fit.pl, Garden Of Words, Danone Sp. z o.o... Przeprowadzam korekty tekstów pod względem merytorycznym z zakresu tematów o zdrowiu, treningu, odżywianiu dla magazynów tematycznych branży fitness i nie tylko. Wśród moich indywidualnych klientów są prezesi dużych korporacji, dyrektorzy i osoby zarządzające zespołami w firmach, prawnicy, lekarze, osoby pracujące w mediach. Z wiadomych względów nie wszystkie referencje znajdują się na stronie - ale w razie potrzeby mogę je okazać wraz z kontaktem telefonicznym i/lub mailowym uwiarygadniającym.
Patrycja Kozyra
Patrycja Kozyra

absolwentka AWF we Wrocławiu /wychowanie fizyczne, rekreacja i turystyka, studia trenerskie/ oraz PWSZ - Filologii Angielskiej, trener fitness. Mistrzyni fitness sylwetkowego - finalistka Mistrzostw Swiata w Fitness Sylwetkowym oraz zwyciężczyni wielu zawodów rangi krajowej oraz międzynarodowych. Cechą charakterystyczną jej osobowości jest niesamowita pasja, energia i zaangażowanie we wszystkim czego się podejmuje. Propagatorka zdrowego stylu życia. Kocha podróże.
Zbigniew Maślak
Zbigniew Maślak

Absolwent AWF (rehabilitacja), masażysta, specjalista terapii czaszkowo-krzyżowej, rebirther Stowarzyszenia Rebirtherów Polskich. Z kilkunastoletnią praktyką zawodową w szpitalach, przychodniach rehabilitacyjnych, hotelach i SPA.

W swojej pracy kieruje się  holistycznym postrzeganiem człowieka. "Każdy żywy organizm, na swym podstawowym poziomie zawsze dąży do odzyskania równowagi i zawiera w sobie zdolności do samoregulacji i odnowy".

TERAPIA CZASZKOWO-KRZYŻOWA (craniosacral) wywodzi się z osteopatii. Jest zespołem technik manualnych, które poprzez łagodne oddziaływanie na strukturę ciała  (tkankę łączną), przywracają naturalne możliwości autoregulacji i regeneracji organizmu prowadząc do usunięcia przyczyny zaburzenia.

Niektóre wskazania do terapii:

- Dolegliwości kręgosłupa i stawów obwodowych
(zespoły korzeniowe i przeciążeniowe, zmiany zwyrodnieniowe)
- Stany pourazowe (złamania, skręcenia, zwichnięcia)
- Trudności z koncentracją
- Stres i przemęczenie
- Bóle i zawroty głowy
- Zaburzenia snu
- Nerwobóle
Marcin
Marcin

Trener Osobisty, Absolwent AWF, Instruktor kulturystyki, instruktor pływania, instruktor Nordic Walking. Kładzie nacisk na motywacje i na to by klient zawsze czerpał satysfakcje z treningu.Trening jest dobrany tak, by stopniowo realizować wytyczone cele.Oprócz treningu na sali fitness, specjalizuje się w aktywności outdoorowej - NordicWalking. Zaczął pracować jako trener osobisty jeszcze na studiach.

Doświadczenie zdobywał w klubach fitness nie tylko w Polsce ale i za granicą. Przez kilka miesięcy pracował na basenie i uczył dzieci pływać.
Michał
Michał

Trener Osobisty, absolwent AWF Józefa Piłsudskiego w Warszawie, ukończony kurs instruktora sportu (specjalizacja - kulturystyka), dodatkowo otrzymał Europejski Certyfikat EFBB - przyznawany tym osobom, które wyróżniały się swoją wiedzą.

Doświadczenie – to praca w fitness klubach od prawie 10 lat. Zdobyta wiedza, to również efekt wieloletniego obcowania z zawodnikami-kulturystami, z którymi pracował. Wiedzę wzbogacał dodatkowo o cenne wskazówki i porady Pana Prezesa PZKFiTS Pawła Filleborna. Opiera się na posiadanej wiedzy z zakresu treningu, odżywiania i suplementacji oraz latach doświadczeń współpracy z klientami.Jest zwolennikiem wszechstronności w sporcie : jazda na rowerze, na snowboardzie, pływanie i oczywiście koszykówka!


 
 

 


 

 

      
Trener personalny - ćwiczenia na uda i pośladki.

 

Trener Osobisty - zawód przyszłości ?

 

Artykuł: miesięcznik "Uroda" 06.2008 r Trener Osobisty Warszawa

 

Magazyn "TRENER OSOBISTY"

 

Wiecej >>>

 

Wiecej >>>    

Zgrabna pupa
Zgrabna pupa

Więcej >>>

 

Trener Personalny Warszawa "Body & Mind" Szymon Ściński Reklama •  O nas •  Kontakt •  Praca •  Oferta
tel.kom.: 695 737 626 | szymon.scinski@trenerosobisty.pl

Projektowanie stron www