Oferta Body&Mind

„Body & Mind” to firma autorska. Przy jej tworzeniu opierałem się na swoim 18 letnim doświadczeniu, które wyniosłem z pracy z klientami. Najważniejsze dla mnie jest w pełni holistyczne podejście do każdego klienta - dotyczy to łączenia wszystkich elementów z obszarów zarówno dotyczących treningu jak i dietetyki, suplementacji oraz odnowy biologicznej . Nie opieram się na jednej metodzie treningu czy jednej diecie - najważniejszą rzeczą jest indywidualizacja czyli dopasowanie odpowiedniego systemu dla konkretnej osoby. Współpracuję z trenerami, dietetykami, masażystami, fizjoterapeutami, psychologami oraz lekarzami różnych specjalizacji. Poza profesjonalizmem - wszystkich łączy to, że wykonują swoje zawody z pasją i ogromnym entuzjazmem. Bardzo ważną rzeczą jest również to, że sprawuję osobistą opiekę nad każdym klientem.

W ofercie znajduje się między innymi współpraca w zakresie:

- modelowania sylwetki, odchudzania, poprawy osiągnięć w różnych dyscyplinach sportowych, masaży, terapii manualnych. Również pomoc przy organizacji szkoleń, seminariów, wykładów, pisanie tekstów dla magazynów oraz portali internetowych związanych z tematyką pro-zdrowotną.

Zapraszam do współpracy !


*Współpraca obejmuje głównie rejon Warszawy i okolic. Jednak uczestniczę również przy organizacji projektów obejmujących obszar całej Polski.


 
 
VIP

  


 

 

      
Trener personalny - ćwiczenia na uda i pośladki.

 

Trener Osobisty - zawód przyszłości ?

 

Artykuł: miesięcznik "Uroda" 06.2008 r Trener Osobisty Warszawa

 

Magazyn "TRENER OSOBISTY"

 

Wiecej >>>

 

Wiecej >>>    

Zgrabna pupa
Zgrabna pupa

Więcej >>>

 

Trener Personalny Warszawa "Body & Mind" Szymon Ściński Reklama •  O nas •  Kontakt •  Praca •  Oferta
tel.kom.: 695 737 626 | szymon.scinski@trenerosobisty.pl

Projektowanie stron www